Najnovšie články

Paleo burger na Central Europe Throwdown

V roku 2015 sme strávili spoznávaním akcií a boli sme aj na medzinárodnej CrossFit súťaži Central Europe Throwdown. Súťaž sa konala v športovej hale Elán na Bajkalskej 7. Pre športovcov a zdravo stravujúcich sa jedincov, sme pripravili špeciálne menu. Okrem našich tradičných burgrov sa nám podarilo podávať Paleo burger a Beef šalát

05. marec 2015 | Akcie a eventy | 0 komentárov

Le Beef Foodtruck na medzinárodnej CrossFit súťaži

Le Beef Foodtruck na medzinárodnej CrossFit súťaži

Už v sobotu 7.3.2015 Le Beef Foodtruck zaparkoval na najväčšej CrossFitovej súťaži v strednej Európe – Central Europe Throwdown. Okrem tradičných chutných burgrov sa v našej ponuke objavil aj Paleo burger a šalát s hovädzím mäsom. Obe novinky boli navrhnuté špeciálne pre príležitosť Central Europe Throwdown a mohli ste ich ochutnať jedine na tomto podujatí.

Každý športovec vie, že zdravá a vyvážená strava je základ. Rovnako dôležité je občas sa odkloniť od striktného dodržiavania zásad zdravého stravovania a ,,zhrešiť,,. Le Beef ponúka možnosť dať si poriadny cheating meal z kvalitných a čerstvých surovín. Našim cieľom je  ponúknuť všetkým  športu chtivým a zdravo žijúcim účastníkom tohto podujatia nezabudnuteľnú chuť kvalitného hovädzieho mäsa v rôznych verziách.

Paleo princíp stravovania  sa veľmi úzko spája s CrossFitom. Ide o zdravý spôsob stravovania inšpirovaný stravovaním lovcov a zberačov z doby kamennej. Táto strava neobsahuje žiadne alergény (lepok, laktózu) a iné, telu škodlivé látky. Limitovaná edícia Paleo burgra bude chutná a netradičná. Ďalšou novinkou bude ľahký šalát s hovädzím mäsom. Ste zvedaví? Tak nás poctite svojou návštevou.

 

01. marec 2015 | Akcie a eventy | 0 komentárov

Domáci burger z mladého býčka / Home made burger

Domáci burger z mladého býčka / Home made burger

Poriadna porcia mäsa, vždy čerstvá chrumkavá žemľa a skvelá kombinácia chutí, ktoré sa vzájomne nebijú. Taká bola predstava našich burgrov už od začiatku. Prvý testovací Le Beef burger uzrel svetlo sveta niekedy  v marci 2014 a už vtedy sme vedeli, že sme na dobrej ceste. Poctivo sme skúmali všetky jeho ingrediencie, vyberali najlepších dodávateľov, aby sme Vám ho dnes mohli predstaviť v tom najlepšom svetle. Klasický Le Beef burger ulahodí každému, kto miluje tradičné spojenie hovädzieho mäska so syrom a kyslou uhorkou ozdobené čerstvou zeleninkou zabalené v pravej domácej žemli. Mimochodom žemle, každé ráno s láskou k dobrému jedlu pripravené v skvelej pekárničke Story Bakery, nás potešili už na prvý pohľad a definitívne presvedčili len čo sme ich ochutnali. Tak ako to máme radi, všetko z kvalitných surovín, vždy čerstvé a ako bonus aj pekné, aby sa aj oči nasýtili. Príďte sa aj Vy presvedčiť na vlastné chuťové bunky  o tom, že naše burgre sú tie najšťavnatejšie.

23. máj 2014 | Food truck | 0 komentárov | #Burger

Čo je Food truck

Čo je Food truck

Food Truck koncept pochádza z USA a Austrálie a stal sa dôležitou súčasťou gastronomickej kultúry mnohých krajín. Tento fenomén postupne prenikol aj do Európy prostredníctvom pätnástich vozidiel so stravou, ktoré začali ako prvé brázdiť ulice Paríža. Originalita tejto koncepcie spočíva vo flexibilite, blízkosti k zákazníkom, ale tiež v priateľských službách a uvoľnenej atmosfére za predpokladu najvyššej kvality jedál.

Dnes tento koncept prichádza aj na Slovensko prostredníctvom prvého food trucku Le Beef, ktorý ponúka vždy čerstvé jedlá pripravované priamo na mieste skúseným kuchárom. Food truck nie je len akýmsi stánkom, v ktorom si môžete kúpiť vopred pripravené a zabalené jedlo. Je to profesionálne zariadená plnohodnotná kuchyňa, v ktorej Vám kuchár pripraví skvelý burger či šalát priamo pred Vašimi očami.

 

21. máj 2014 | Food truck | 0 komentárov | #foodtruck

Foodtruck sa momentálne nachádza

Getting ready in street pit stop :)

© Le Beef 2014, Prvý slovenský foodtruck