Le Beef Foodtruck na medzinárodnej CrossFit súťaži

01. marec 2015 | Akcie a eventy | Komentáre Le Beef Foodtruck na medzinárodnej CrossFit súťaži

Už v sobotu 7.3.2015 Le Beef Foodtruck zaparkoval na najväčšej CrossFitovej súťaži v strednej Európe – Central Europe Throwdown. Okrem tradičných chutných burgrov sa v našej ponuke objavil aj Paleo burger a šalát s hovädzím mäsom. Obe novinky boli navrhnuté špeciálne pre príležitosť Central Europe Throwdown a mohli ste ich ochutnať jedine na tomto podujatí.

Každý športovec vie, že zdravá a vyvážená strava je základ. Rovnako dôležité je občas sa odkloniť od striktného dodržiavania zásad zdravého stravovania a ,,zhrešiť,,. Le Beef ponúka možnosť dať si poriadny cheating meal z kvalitných a čerstvých surovín. Našim cieľom je  ponúknuť všetkým  športu chtivým a zdravo žijúcim účastníkom tohto podujatia nezabudnuteľnú chuť kvalitného hovädzieho mäsa v rôznych verziách.

Paleo princíp stravovania  sa veľmi úzko spája s CrossFitom. Ide o zdravý spôsob stravovania inšpirovaný stravovaním lovcov a zberačov z doby kamennej. Táto strava neobsahuje žiadne alergény (lepok, laktózu) a iné, telu škodlivé látky. Limitovaná edícia Paleo burgra bude chutná a netradičná. Ďalšou novinkou bude ľahký šalát s hovädzím mäsom. Ste zvedaví? Tak nás poctite svojou návštevou.

 

Foodtruck sa momentálne nachádza

Getting ready in street pit stop :)

© Le Beef 2014, Prvý slovenský foodtruck